Relaxační masáže slouží pro Váš příjemný a zdraví prospěšný odpočinek. Jedná se o masáž, při které budete ležet na masérském lehátku a při poslechu relaxační hudby Vás bude masér, či masérka hýčkat příjemnými a pomalými hmaty, při kterých zapomenete na všechny Vaše starosti a povinnosti a při kterých možná i usnete. Masáž ve Vás navodí pocit klidu a pohody. Relaxační masáže mají velice pozitivní účinky především po stránce psychické.

Relaxační masáže Praha

Na kvalitě nám záleží! Pro dosažení nejlepšího výsledku z masáže poskytujeme naše služby především přímo u klientů, tedy přímo u Vás doma. Rádi za Vámi přijedeme kamkoliv po Praze, kde nejsou parkovací zóny. Případně můžeme přijet i do bližších lokalit kolem Prahy.

Kdy jsou relaxační masáže vhodné?

Jsme přesvědčeni, že relaxační masáže by si měl občas dopřát každý z nás. Vždyť je mnoho míst, které jsou pro nás nekomfortní ať po stránce fyzické, tak i psychické - pracovní povinnosti, osobní povinnosti, neustálé sledování času kdy a kde máme být... Právě relaxační masáže jsou tu od toho, abychom na tyto starosti alespoň na určitou dobu zapomněli, odpočali si a nabrali nové síly. Relaxační masáž je vhodné naplánovat tak, abyste po ní mohli jen odpočívat a užívat si příjemné pocity. Ideální je den, kdy máte volno, nebo alespoň až po splnění všech Vašich povinností.